Naszym celem jest zdobycie zaufania Klienta. Oferujemy skuteczne rozwiązania poprzez indywidualne podejście, zrozumienie potrzeb biznesu Klienta i innowacyjne działanie.

 Strona Główna   O Firmie   Produkty   Aktualne Oferty Pracy   Projekt   WGPW   Projekt   kokos   Kontakt
Aktualne Oferty Pracy

Firma Konkomp we współpracy z firma Speednet poszukuje programistów na stanowiska:

  • Programista JEE - Warszawa
  • Programista JEE - Trójmiasto

  • Realizowane zadania:
  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie aktywnie uczestniczyła w pracach zespołu wytwarzającego aplikacje w technologii Java EE.

  • Wymagania:
  • min. 3 letnie doświadczenie w projektach Java EE
  • dobra znajomość Java EE (EJB, JPA, WS)
  • praktyczna znajomość baz danych (preferowany Oracle)
  • dobra znajomość zagadnień XML / XSD
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne czytanie dokumentacji

  • Mile widziane:
  • znajomość tematyki BPM (preferowany Metastorm BPM)
  • znajomość tematyki SOA
  • znajomość UMLa pozwalająca na rozumienie dokumentacji projektowej
  • znajomość wzorców projektowych
  • preferowana własna działalność gospodarcza, ale nie jest wymogiem (jakie są koszty działalności)

  • Oferujemy:
  • wynagrodzenie ustalane indywidualnie i zależne od posiadanego doświadczenia stawki 50-60zł+VAT
  • pracę w dużych projektach, dla poważnych i liczących się klientów na rynku
  • ciągłość współpracy
  • możliwość innej formy zatrudnienia (umowa o pracę, umowa o dzieło, itp)
  • duże możliwości rozwoju zawodowego

  • Kontakt:
    CV w wraz z klauzula dt. przetwarzania danych osobowych prosimy przesłać na adres kontakt@konkomp.pl lub lkonkol@speednet.pl

    |  Strona Glowna |  O Firmie |  Aktualne Oferty Pracy |  Projekt WGPW |  Kontakt |